Los bericht bekijken
  #6  
Oud 18 december 2009, 19:09
Primago advies Primago advies is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 12 april 2006
Berichten: 1.720
Primago advies is on a distinguished road
Standaard Re: probleem door deels eigen woede en omstandigheden

Helaas heb je in het voortgezet onderwijs geen vaste groepen, maar steeds wisselende klassen die je lesgeeft. Behalve als je in het speciaal onderwijs gaat werken. Dat kan volgens mij met een Pabo opleiding. Daar heb je wel vaste groepen, maar deze doelgroep moet je wel aanspreken. Je moet er ook heel consequent voor zijn en je moet heel veel geduld hebben.

In het voortgezet onderwijs heb je ook gevoelige kinderen. Kinderen met ADHD, dyslexie, autisme, enz. en die zitten in een “gewone” klas. Je hebt dan zo’n 30 leerlingen per les en elke les duurt zo’n 50 minuten. Dat is heel wat klassen per week.

Als je Nederlands geeft, dan heb je meer uren per week dezelfde klas. Mogelijk ook als je techniek geeft, maar volgens mij hebben ze dan het liefst een praktijkdocent met ervaring. Dus een docent met een technische achtergrond.
__________________
Hetty Dalsheim
loopbaanbegeleiding

http://www.primagoadvies.wordpress.com
Met citaat reageren