Los bericht bekijken
  #6  
Oud 12 mei 2011, 13:13
René's schermafbeelding
René René is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 9 augustus 2005
Berichten: 1.383
René is on a distinguished road
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door asdfasdf Bekijk bericht
Ben alleen niet echt bekend met de OU. Weet je hoe de kwaliteit daar is en of het een goede naam heeft bij werkgevers?
Ik sluit me aan bij ajhoff. Als je in de gelegenheid bent om een 'gewone' master te doen, dan verdient dat denk ik de voorkeur.

Maar de OU is een prima keuze als je wat verder in je carrière bent, de studie naast je werk wilt doen en/of alleen maar bepaalde vakken of delen van een studie wilt doen.

Als ik probeer het als werkgever/selecteur te bekijken, dan zou ik een cv met hbo gevolgd door een OU-master i.i.g. hoger waarderen dan hetzelfde cv met twee hbo-opleidingen.

Je moet je nog wel even afvragen of afstandsonderwijs iets voor jou is. Het vergt veel zelfdiscipline en doorzettingsvermogen.
__________________
René
Met citaat reageren