Los bericht bekijken
  #1  
Oud 28 mei 2013, 14:20
LuckyBet LuckyBet is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 12 januari 2010
Berichten: 199
LuckyBet is on a distinguished road
Standaard Plan van aanpak, kip of ei

Voor de deeltijdopleiding moeten we een plan van aanpak maken voor de onderzoeksopdracht die we hebben aanvaard.

Nu heb ik al heel veel onderzoek gedaan, omdat ik steeds niet zeker was welke richting ik op moest om tot een goed advies te komen, en is het plan van aanpak nog niet geschreven. Ondertussen zal het deze week klaar zijn en heb ik nu wel een beeld welke kant het laatste stuk onderzoek op moet.

Is het een bekend verschijnsel dat, om uberhaupt een idee te hebben van wat het belangrijkste is om te onderzoeken, er eerst flink wat onderzoek moet zijn gedaan??

Het betreffende onderwerp wist ik bij de acceptatie van de opdracht nog maar heel weinig van af.
En om tot een goede analyse te komen van het probleem, waren een aantal interviews nodig. De afgebakende omschrijving van de precieze opdracht, kreeg ik nogal laat. Pas nadat ik daar na geruime tijd om vroeg. Voor die tijd was de opdracht / het probleem summier omschreven.
Met citaat reageren