Los bericht bekijken
  #2  
Oud 15 januari 2014, 19:21
Jappa Jappa is offline
Seniorlid
 
Geregistreerd: 15 januari 2014
Berichten: 26
Jappa is on a distinguished road
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mootje3 Bekijk bericht
, 15 september 2014
Even veranderen in januari

Citaat:
Geachte heer/mevrouw,
Op zich netjes, maar het staat altijd net wat beter als een naam hebt. Wellicht kun je op de website van het bedrijf iets vinden? Je kunt eventueel ook even bellen.

Citaat:
Sinds kort ben ik afgestudeerd als Pedagogisch medewerker Jeugdzorg 4.

Tijdens mijn studie heb ik veel ervaring opgedaan met verschillende doelgroepen. De werkzaamheden die ik uitvoerde was over het algemeen het begeleiden en het brengen van structuur in het leven van de behoeftige. Dit is een leuke en leerzame tijd voor mij geweest.
Hier zou ik de witregel weghalen. Daarnaast zou ik de tweede zin veranderen in 'De werkzaamheden die ik uitvoerde bestonden uit het begeleiden...'.

Citaat:
Het is mijn ambitie om mensen te helpen die extra zorg en begeleiding nodig hebben. Mezelf te kunnen inleven en een luisterend oor te kunnen bieden. Ik ben een sociaal persoon en leg makkelijk contact. Daarnaast ben ik op zoek naar een werkplek waar me de mogelijkheid geboden word om mezelf te blijven ontplooien, een uitdagende baan waar ik zelfstandig en in teamverband kan functioneren.
Goede alinea. Alleen zou ik de punt aan het einde van de eerste zin veranderen in een komma: 'Het is mijn ambitie om mensen te helpen die extra zorg en begeleiding nodig hebben, mijzelf in te leven en een luisterend oor te bieden.'

Citaat:
Mijn theoretische kennis wil ik erg graag in uw bedrijf in praktijk brengen. Mijn motivatie en vaardigheden zou ik kunnen toelichten tijdens een persoonlijk gesprek.

Meer informatie over mijzelf vindt u in mijn Curriculum Vitae. Ik hoop u voldoende informatie gegeven te hebben om mij uit te nodigen voor nadere kennismaking.

Ik hoop zo spoedig mogelijk iets van u te horen.
Deze alineas lijken mij gedeeltelijk overbodig. Je duidt eigenlijk op drie verschillende manieren op een persoonlijk gesprek of een uitnodiging daarvoor. Daarnaast zal je werkgever altijd je cv hebben opgemerkt indien je deze hebt bijgevoegd. De tweede alinea kan denk ik worden geschrapt.

Ik hoop dat je hier wat aan hebt! Succes met solliciteren.
Met citaat reageren