Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 28 augustus 2010, 21:34
thor2002 thor2002 is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 2 oktober 2006
Berichten: 113
thor2002 is on a distinguished road
Standaard

Hei,

als visualiser zou je het over een totaal andere boeg kunnen gooien: ik heb sollicitaties langs zien komen waar je alleen als beelddenker doorheen kunt komen maar of dat bij jouw past weet ik natuurlijk niet.
De brief die je nu hebt, is waarschijnlijk een standaard sjabloon. Eerste tip: kies een ander lettertype, georgia is een nogal ouwelijk lettertype en doet mij direct denken aan Times New Roman. Ander lettertype, maar wellicht ook met een kleur (donkerblauwof zo?)
Dan de inhoud.
Ik zal mijn ideetjes er tussendoor zetten:
***
Tijdens mijn studies **meerdere? vermeld de belangrijkste voor de baan, bijvoorbeeld 'studie Grafische Vormgeving aan het GLR'** ben ik uitermate geďnteresseerd ** ik zou uitermate geďnteresseerd er uit laten, dat ben je toch altijd!;-) ** en bedreven geraakt in het creëren van 3d visualisaties. De visualisaties **komma** animaties en **tevens is hetzelfde als ook; kunnen weggelaten** de bredere presentatietechnieken die door uw organisatie worden gerealiseerd spreken mij zeer aan en zijn conform **te formeel. Ik zou hier schrijven 'komen overeen met "** mijn beeld van effectieve presentatie en communicatie.

Ik heb **inmiddels een** ruime ervaring met het ontwerpen en visualiseren in verschillende 3d pakketten en rendersoftware **waaronder 3D Studio Max, Viz, Maya, Lightwave .Noem de pakketten, hat kan zo maar zijn dat ze specifiek daar naar zoeken**. Deze ervaring en fascinatie voor het maken van realistische en innovatieve visualisaties wil ik in uw organisatie op professioneel niveau verder **verder of door** ontwikkelen. Mijn civieltechnische en bouwkundige achtergrond dienen daarbij als basis.

Naast het werken met diverse CAD-software heb ik een gedegen kennis van afbeelding- en videobewerking en hecht ik veel waarde aan precisie, visuele kwaliteit, en het zoeken naar creatieve en aantrekkelijke oplossingen ** nu staat hier dat je waarde hecht aan het zoeken naar... Bedoel je dat ook?**. Tijdens mijn universitaire studie heb ik tevens ervaring opgedaan in software engineering en het ontwerpen van websites **Let wel op; het kan zomaar zijn dat ze je plots vragen over Ajax, SQL,PHP en nog meer diepgaande specifieke dingen**.

Uiteraard ben ik van harte bereid deze brief en mijn kwaliteiten nader toe te lichten tijdens een gesprek. Binnenkort neem ik daarvoor contact met u op

** Voor een open sollicitatie kan deze slotzin prima, gebruik hem echt niet bij een reactie op een vacature**

Hopelijk heb je hier iets aan?
T.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Wie wil/kan mij adviseren bij mijn 1ste Sollicitatiebrief na reorganisatie. cajun Sollicitatiebrief en cv 3 25 mei 2010 10:55
Sollicitatiebrief stage rechtbank (open sollicitatie) Trudi Sollicitatiebrief en cv 3 3 april 2010 13:40
Sollicitatiebrief open sollicitatie klaasvaag Sollicitatiebrief en cv 0 31 maart 2010 12:22
Sollicitatiebrief voor open sollicitatie Greeny22 Sollicitatiebrief en cv 11 20 juli 2007 09:14
Bespreek jouw sollicitatiebrief of cv in dit forum - Hoe werkt het? forumbeheerder Sollicitatiebrief en cv 0 11 augustus 2005 16:58


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 16:07.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon