Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 20 oktober 2008, 22:06
Ri@nne Ri@nne is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 1 oktober 2008
Berichten: 405
Ri@nne is on a distinguished road
Standaard Re: sollicitatiebrief grondstewardess

Goedenavond Patricia,

Naam, leeftijd en studie komt in het CV te staan, dus hoef je niet in de brief te vermelden.

Ik vind je brief gezellig om te lezen. Je legt veel uit over hoe je aan je ervaring komt, maar de brief wordt daardoor te uitgebreid. Voor een werkgever is het voldoende om te weten dat jij uitstekend Engels spreekt en redelijk Spaans. In je CV kun je de privéles + periode vermelden. Voor de werkgever is dan meteen duidelijk hoe jij aan je taalkennis komt. Je hoeft het dan niet nog eens uit te leggen in je brief.

Probeer verder om zoveel mogelijk te zeggen met zo weinig mogelijk woorden.
Om je op weg te helpen:

"Wat mij bijzonder aanspreekt aan de functie van grondstewardess is de afwisseling van taken, de hectische wereld van Schiphol en de diversiteit aan nationaliteiten van passagiers waar je mee te maken krijgt."

Wat mij bijzonder aanspreekt aan de functie van grondstewardess is de afwisseling van taken, de hectische wereld van Schiphol en de diversiteit aan nationaliteiten. (dat je daar mee te maken krijgt is logisch en hoef je dus niet te vermelden)

"In mijn huidige baan, als parttime kok, moeten we regelmatig koken voor grote gezelschappen. Aangezien dit vaak binnen een kort tijdsbestek moet, heb ik eigenschappen zoals stressbestendigheid en efficiëntie mij eigen gemaakt."

Kort gezegd:
In mijn huidige functie als kok heb ik door het binnen een kort tijdsbestek koken voor grote gezelschappen geleerd efficiënt te werken en stressbestendigheid ontwikkeld.
__________________
Rianne
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
stewardess

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Open sollicitatiebrief medewerker F&C LennartL Sollicitatiebrief en cv 3 7 januari 2012 19:04
Minimaal 5 geselecteerde woorden in een sollicitatiebrief die werkgever selecteert swiss Sollicitatiebrief en cv 10 3 februari 2009 20:35
Hoe verstuur ik een sollicitatiebrief via e-mail? Andres Sollicitatiebrief en cv 10 8 december 2008 15:51
Sollicitatiebrief via e-mail Sharrol Sollicitatiebrief en cv 4 12 maart 2008 09:05
Bespreek jouw sollicitatiebrief of cv in dit forum - Hoe werkt het? forumbeheerder Sollicitatiebrief en cv 0 11 augustus 2005 16:58


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 02:22.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon