Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 16 april 2010, 21:31
Niet geregistreerd
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Sollicitatiebrief begeleider verslavingszorg

Hoi Snoekie,

Ik vind je brief helemaal niet arrogant overkomen, het is voor jou gevoel misschien een beetje tegenstrijdig met hoe je je normaal uitdrukt. Maar op mij als onbekende is het duidelijk waar je ambities liggen en waarom je het wit.

Ik heb je brief in een wat betere volgorde gezet (1 voorstellen, 2 huidige situatie, 3 ambities) en je zin over je gebrek aan ervaring wat anders geformuleerd.

Optie:
Geachte mevrouw .......

Hierbij solliciteer ik naar de functie van Begeleider MBO 4.
Mijn naam is ...26 jaar oud. Na het afronden van mijn opleiding Sociaal Pedagogisch Werk 4 heb ik als activiteitenbegeleider met demente ouderen, en als groepsleidster in de kinderopvang gewerkt.
In mijn huidige baan als Gastouder mis ik een stukje groei in mijn persoonlijke ontwikkeling, afwisseling in de werkzaamheden, en het gevoel deel uit te maken van een team met collega’s. Daarom ben ik opzoek naar een nieuwe uitdaging.

In mijn werk wil ik er graag zijn voor mensen. Ik ben geduldig in de omgang, en zie mensen als individu met elk een eigen hulpvraag. In mijn werk als activiteitenbegeleider met demente ouderen, heb ik geleerd zorg op maat te bieden. Ik vond het fijn te merken dat ik zo echt iets voor mensen kon betekenen. Ik ben empatisch ingesteld en heb een luisterend oor.
Een baan in de verslavingszorg is daarom echt iets voor mij. Ik vind het een uitdaging om verslaafde mensen te motiveren een zo normaal mogelijk leven te leiden, en ze daarbij te begeleiden.
Ondanks dat ik niet aan de eis op het gebied van ervaring voldoe, heb ik er alle vertrouwen in dat mijn vaardigheden en mijn karakter mij een geschikte kandidaat maken voor deze functie. Graag zou ik mijn brief en CV toelichten in een persoonlijk gesprek.

Met vriendelijke groet,
Met citaat reageren
  #2  
Oud 16 april 2010, 21:42
s-noekie s-noekie is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 16 april 2010
Berichten: 4
s-noekie is on a distinguished road
Standaard Re: Sollicitatiebrief begeleider verslavingszorg

Bedankt voor je feedback! Jouw optie ziet er ook mooi uit. Maar is het niet belangrijk te melden dat ik al zo lang de ambitie heb om in de verslavingszorg te gaan werken? Het lijkt mij namelijk goed dat het zo overkomt dat ik alleen deze baan maar wil, en niet wanhopig opzoek ben naar 'werk'...
Met citaat reageren
  #3  
Oud 16 april 2010, 22:12
Bart1980
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Sollicitatiebrief begeleider verslavingszorg

Graag gedaan.

Je zou er dan nog een zin tussen kunnen zetten als:
Al sinds mijn opleiding/lange tijd vind ik de verslavingszorg al interessant.

Ik zou je in iedergeval wel uitnodigen.. :-)
Succes ermee,
Met citaat reageren
  #4  
Oud 19 april 2010, 15:19
s-noekie s-noekie is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 16 april 2010
Berichten: 4
s-noekie is on a distinguished road
Standaard Re: Sollicitatiebrief begeleider verslavingszorg

Nou de brief is verstuurd! Ik hoop dat ik word uitgenodigd! Ik zal het hier nog even laten weten dan! Bedankt allemaal voor de hulp! Groetjes!
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Sollicitatiebrief ambulant begeleider Fraukita Sollicitatiebrief en cv 0 24 mei 2009 12:38
Sollicitatiebrief Persoonlijk Begeleider (Duaal SPH) - Feedback is welkom! peggeltje99 Sollicitatiebrief en cv 0 15 januari 2009 23:12
Sollicitatiebrief persoonlijk begeleider. Dreamimages Sollicitatiebrief en cv 2 4 december 2007 22:50
Sollicitatiebrief en cv Persoonlijke begeleider B thuiszorg Dana Sollicitatiebrief en cv 1 4 januari 2007 14:11


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 09:57.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon