Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Loopbaanvragen

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #8  
Oud 8 november 2010, 20:23
Hassan
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door zlatan86 Bekijk bericht
@Hassan, dat vind ik wel erg gemakkelijk en kort door de bocht gezegd.
Helemaal niet: specialistische banen komen niet naar je toe. Daar moet jij naartoe. Voorbeelden genoeg: (tand)artsen hebben het meestal niet voor het uitkiezen, actuarissen/topsporters/geologen enzovoorts ook niet. Wanneer jij niet wilt investeren dan houdt het al snel op.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door zlatan86 Bekijk bericht
@PrimagoAdvies, de afgelopen weken ben ik steeds meer gaan twijfelen over mijn huidige baan, mede gezien mijn werkzaamheden. Het is de rustigste tijd van het jaar, daar ben ik mee bekend, maar de dagen duren toch wel erg lang wanneer er echt niks te beleven valt, en je ook niet een geweldige band met je collega's hebt.

Hierdoor heb ik voor mezelf eigenlijk wel de beslissing genomen dat die niet heel veel langer door kan gaan. Ook gezien mijn twijfel omtrent het vak op zich, lijkt het me verstandig om ook nog eens buiten die branch te gaan kijken; ik ben nog jong en nu is het switchen gemakkelijker dan later. Mocht het blijken dat t de verkeerde beslissing is, dan kan ik altijd terug.

Maar de vraag blijft, wat wil ik dan? Ik heb rondgekeken op vacaturesites, maar niet echt datgene gezien waar ik warm van werd. Ook van het maken van verschillende beroepskeuzetestjes werd ik niet heel veel wijzer. Komend weekend is de "Nederlandse Carrieredagen-beurs" en ik hoop dat ik daar wel wat wijzer van ga worden.
Dat jij geen zin meer hebt in je huidige baan is niet het probleem van je werkgever. Het is denk ik heel duidelijk dat je iets met cijfers wilt en graag iets met sport. Nu is die combinatie denk ik super zeldzaam dus wordt het of het een of het ander. Je wilt iets met statistiek (cijfers) en/of gegevens. Dan kom je al snel uit bij het eerdere lijstje. Dat je daarvoor niet wilt verhuizen blokkeert dus wederom vrijwel alle mogelijkheden. Tenzij je bij de gemeente 's-Hertogenbosch, de provincie Noord-Brabant of een nutsbedrijf terecht kan. Alleen zul je in het bedrijfsleven al snel weer tegen hetzelfde euvel aanlopen: een professional is vaak maar een klein radertje in het geheel dus heel veel directe invloed van je werk zul je nooit zien.

Succes!
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
accountant

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
De wanhoop nabij... Cassie Loopbaanvragen 24 23 juli 2014 08:56
Help! Ik weet niet meer wat ik wil san2307 Loopbaanvragen 7 9 augustus 2010 16:46
Welke beroepen passen bij mij? Ideeën gevraagd... alle suggesties zijn welkom! Elle Loopbaanvragen 8 16 oktober 2009 13:28
Motivatieprobleem en twijfels over beroep Interaction Designer en opleiding CMD topTijgertje Loopbaanvragen 4 15 juni 2009 11:40
Ik ben toe aan een nieuwe uitdaging, maar ik heb de juiste papieren niet... Dr. Justin Loopbaanvragen 0 2 december 2007 23:35


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:55.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon