Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 30 mei 2012, 19:54
Danjel's schermafbeelding
Danjel Danjel is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 6 november 2008
Berichten: 342
Danjel is on a distinguished road
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Farah Bekijk bericht

Na het lezen van de vacature op werkenineenhotel.nl ben ik erg enthousiast geworden over de functie van nachtreceptionist bij ********. Hierbij wil ik mij<< verwijderen solliciteren voor deze vacature.

Mijn naam is Mohamud Farah << staat in je cv, hoeft niet in de brief en ik ben momenteel een eerstejaarsstudent Accountancy aan de Hogeschool van Amsterdam (fulltime)

De functie van nachtreceptionist bij ****** spreekt mij om diverse redenen aan. Want naar mijn mening sluiten mijn competenties en motivatie aan bij deze functie. De redenen waarom ik geschikt ben om deze vacatures << vacature, zonder s te vervullen is omdat ik uitstekend zelfstandig kan werken, zeer flexibel ben en goed mijn verantwoordelijkheid kan dragen. Daarnaast ben ik leergierig. In eerdere werkervaring heb ik vaak met doelen en deadlines moeten werken waardoor ik nu zeer doelgericht en nauwkeurig te werk ga. Ook heb ik ruimschoots ervaring met nachtwerk, aangezien ik in eerdere werkzaamheden nachtwerkzaamheden heb verricht wat voor deze functie een groot voordeel is.

Ook lijkt het me een mooie kans om bij ******** te werken. Ik heb door de jaren heen veel goede verhalen gehoord van werknemers bij *****en staat daardoor bekend bij mij als een zeer goede werkomgeving met een leuke sfeer.<< lees deze zin eens hardop, er klopt iets niet en jij mag raden wat Het is een functie met veel verantwoordelijkheid en ik zie dit als een goede uitdaging. Daardoor wil ik graag in deze interessante organisatie aan de slag in een functie waarin ik me verder kan ontwikkelen. Verder zoek ik een baan dat ik goed kan blijven combineren met mijn studie.

Ik hoop dat deze brief een aanleiding is om mij uit te nodigen voor een persoonlijk gesprek waarin ik meer over mezelf kan vertellen. Voor nadere informatie verwijs ik u naar mijn bijgevoegd curriculum vitae.


Met vriendelijke groet,

******


Bijlage: Curriculum Vitae
Zoals je kunt zien heb ik 1 en ander in rood aangegeven, lees je brief nog eens goed door, ik vind hem namelijk niet fijn lezen op 1 of andere manier.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Open sollicitatiebrief medewerker F&C LennartL Sollicitatiebrief en cv 3 7 januari 2012 19:04
Minimaal 5 geselecteerde woorden in een sollicitatiebrief die werkgever selecteert swiss Sollicitatiebrief en cv 10 3 februari 2009 20:35
Sollicitatiebrief die me een baan opleverde Joke Sollicitatiebrief en cv 7 13 september 2008 14:07
Sollicitatiebrief via e-mail Sharrol Sollicitatiebrief en cv 4 12 maart 2008 09:05
Bespreek jouw sollicitatiebrief of cv in dit forum - Hoe werkt het? forumbeheerder Sollicitatiebrief en cv 0 11 augustus 2005 16:58


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:27.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon