Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Loopbaanvragen

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 28 mei 2013, 09:15
mariekevanoosterhout's schermafbeelding
mariekevanoosterhout mariekevanoosterhout is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 10 mei 2006
Berichten: 1.612
mariekevanoosterhout is on a distinguished road
Standaard

Goed bekeken zit je eigenlijk midden in een leerproces. Je was een bepaalde manier van werken gewend, maar komt er nu achter dat deze in je huidige situatie niet (meer) werkt. Volgens mij ben je alleen nog maar met je opleiding bezig en is er van ontspanning nauwelijks nog sprake. Het is niet gek dat jouw creativiteit op dit moment op een laag pitje staat. Om creatief te kunnen zijn, moet je geest ontspannen zijn of op z'n minst af en toe.
Als het goed is, heb je een mentor. Heb je dit al eens met hem of haar besproken? Ik raad je echt aan om eens met hem of haar in gesprek te gaan.
__________________
Marieke
Redacteur en moderator Carričretijger

Maakt werk van je toekomst!
Met citaat reageren
  #2  
Oud 28 mei 2013, 14:36
Rens Rens is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 28 november 2006
Berichten: 985
Rens is on a distinguished road
Standaard

Als medestudenten hier ook last van hebben, dan hoop ik niet dat deze opleiding een afspiegeling is van de werkelijkheid. Het gaat er dan op neer komen dat veel mensen in jouw sector met een burnout thuis komen te zitten.

Ik ben het met je eens dat je werk altijd van voldoende kwaliteit moet zijn. Dat staat bij mij ver boven kwantiteit. Hierin een goede mix vinden waar alle partijen gelukkig van worden is ook een opdracht voor de opleiding. I.i.g. zo denk ik erover!
__________________
Rens
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Graag jullie reactie op mijn net even anders dan anders sollicitatiebrief en cv vertegenwoordiger Sollicitatiebrief en cv 6 2 juli 2012 17:37
Werken op universitair niveau trekt me niet. Is dit erg? beau Loopbaanvragen 8 7 juni 2012 22:01
HBO-Verpleegkunde, ervaring van een student Lilmissindo Opleiding kiezen en volgen 11 27 november 2011 20:46


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 13:12.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon