Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Loopbaanvragen

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 11 mei 2015, 02:23
Niet geregistreerd
Gast
 
Berichten: n/a
Wink

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Taryza Bekijk bericht
Bedankt voor het reageren op mijn post.

Ik ben namelijk overgevoelig maar meer voor negatieve stralingen.Mijn moeder ziet mijn overgevoeligheid negatief en daar reageer ze altijd op met een passende opmerking. Op school zet ik mijn knop om en focus ik me meer op mezelf, dit heb ik altijd al gedaan. IK krijg thuis meer opmerkingen dan dat er gevraagd wordt hoe het op school gaat. IK zit vaak op mijn kamer daar vind ik het niet alleen fijner maar ik heb daar ook alles staan voor mijn opleiding. Vaak in de avonden werk ik nog aan school omdat ik me thuis beter kan concentreren dit is omdat er een grote leeftijdsverschil is in de klas en werk ik dus vaak over. Mijn ouders denken vaak negatief en zeggen dat ik naar boven vlucht of lekker aan het gamen ben. Het gaat eigenlijk hartstikke goed thuis in vergelijking met andere jaren. Ik mis steun in mindere tijden, ik wil geen opmerkingen die me naar beneden halen.

Ik heb vannacht ook gelijk een email gestuurd naar mijn mentor dat ik vandaag niet op school kan komen en situatie uitgelegd. Binnenkort heb ik een gesprek op school over mijn voortgang op school.

Bedankt voor alle tips ik zal hier zeker wat aan hebben

gr Taryza
Beste Taryza,

Jou verhaal is idem dito wat ik meemaak ben zelf ook 24 en doe op dit moment Junior Accountmanager niveau 4 hiervoor deed ik Mediavormgeving 2,5 jaar maar omdat ik niet lekker in mij vel zat en het niet zag als een fulltime job er toch mee gestopt waardoor alle ellende begon.
Heb zelf veel geleerd van mij fouten en probeer nu alleen vooruit te kijken ook al probeert mij gevoel mij soms omlaag te halen omdat ik zelf weet dat ik verder kon zijn het in leven gelukkig is iedereen in mij omgeving positief (Maar omdat ik nogal koppig ben zit ik nog steeds met een naar gevoel).

Mijn doel is om uiteindelijk hbo te doen of het nou voltijd is dat zie ik dan wel.

Om het mooi af te sluiten wil ik je wel nog meegeven dat je niet moet vergeten waarvoor je het doet en op je bek gaan voordelig kan uitpakken omdat jij het heb meegemaakt en sterker van bent geworden anderen zullen het misschien ervaren tijdens een 40 uur job waar zulke fouten soms fataler kunnen zijn, jij kan nog repareren.


Sorry voor mij in elkaar gepropte verhaal had graag 2 A4tjes gescheven. (Ik praat liever dan typen/scrijven)

Succes en groetjes,

Mareno
Met citaat reageren
  #2  
Oud 26 augustus 2020, 11:34
nicFisherGQ's schermafbeelding
nicFisherGQ nicFisherGQ is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 26 augustus 2020
Berichten: 2
nicFisherGQ is on a distinguished road
Standaard

Ik had iets dergelijks. Nu zijn mijn slaapproblemen verergerd.Ik slaap heel weinig en heel licht! Ik word van alles wakker en slaap een uur op de grond.
Met citaat reageren
  #3  
Oud 28 augustus 2020, 14:30
nicFisherGQ's schermafbeelding
nicFisherGQ nicFisherGQ is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 26 augustus 2020
Berichten: 2
nicFisherGQ is on a distinguished road
Standaard

Ik denk https://jouwdromenverklaard.nl/blog/Een-grote-beer-droom het zal je helpen. Deze man redde de gezondheid van mijn zus. Ze was een ziekelijk kind uit haar kindertijd. Deze situatie verbeterde met de leeftijd, maar ze voelde zich nog steeds vaak ziek. De dokters konden geen diagnose stellen omdat de testen niets lieten zien. En de gezondheid van mijn zus is nooit verbeterd. Daarom zijn we hier. Ik denk dat ik al wist wat er aan de hand was en hij bevestigde mijn gok. Het was een slecht oog, een plaag. Maar nu is het allemaal weg!
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Trek de aandacht met een creatieve openingszin René Sollicitatiebrief en cv 56 16 december 2014 10:46
De wanhoop nabij... Cassie Loopbaanvragen 24 23 juli 2014 08:56
Baas dreigt met niet betalen loon en nog meer; graag uw hulp Lau0480 Je rechten en plichten als werknemer 1 27 mei 2013 10:04
Sollicitatiebrief stage marketingfunctie RichWes Sollicitatiebrief en cv 13 24 januari 2013 20:57
ontslag en na 17 jaar weer op zoek naar een baan, help! Astrid001 Sollicitatiebrief en cv 9 21 juli 2008 12:55


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 05:26.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon