Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Alle andere carrièreonderwerpen

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 27 juli 2007, 10:29
Verwijderd account
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Zakelijk vertellen dat je wilt switchen

Beste Raymond,
Dit zijn natuurlijk altijd lastige kwesties...
Wat betreft het overbrengen van zo'n vervelende boodschap, is het belangrijk dat je volgens de feedbackregels te werk gaat. Het lijkt me tenminste niet de bedoeling om de ander te kwetsen, toch? Belangrijk is dat je de boodschap bij je zelf houdt, jij bent degene die ergens last van heeft. Ook van belang is om concreet te zijn, wat is het dan precies wat die ander doet wat voor jou zo vervelend is? Een 'gevoel' is niet concreet, daar kan de ander helemaal niets mee.
Denk er zelf ook eens over na, wat je precies stoort in het gedrag van de ander. Misschien is het iets dat bespreekbaar is, waardoor je de relatie niet direct helemaal hoeft te verbreken. Overigens zal een goede coach altijd confronterend zijn, wat niet leuk is, maar wel de bedoeling. Daar leer je van.
Dus mijn tip: rafel voor jezelf uiteen wat precies storend is aan het gedrag van de coach en denk er over na of je hierover in gesprek wilt gaan.
Ik hoor graag wat je bevindingen zijn! Succes!
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
De wanhoop nabij... Cassie Loopbaanvragen 24 23 juli 2014 08:56
Help ik vind mijn werk niet meer leuk! Linlin Loopbaanvragen 21 31 december 2012 19:52
HBO-Verpleegkunde, ervaring van een student Lilmissindo Opleiding kiezen en volgen 11 27 november 2011 20:46
sollicitatiebrief verkoopmedewerker Graag commentaar Cindyy Sollicitatiebrief en cv 7 15 augustus 2009 11:38
Bezieling en Geboorte Darluz Loopbaanvragen 34 18 oktober 2006 15:35


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 04:37.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon