Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiegesprek
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #11  
Oud 7 april 2009, 16:47
Henk_
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Advies gevraagd over sollicitatiegesprek

Accountancy en controlling zijn helaas beroepsvelden waar heel erg standaard carrierepaden gelden. Schoolverlaters en doorstudeerders van eind 20, begin 30 stromen in bij startersfuncties. Rond hun 36e zijn ze al vakvolwassen.

Ik denk dat je binnen de (semi-)overheid daarom meer kans maakt. Of inderdaad stug volhouden en hopen dat iemand zonder de vooringenomenheid van hierboven je wel ziet zitten.

Verder gaat het hele verhaal over positiviteit, motivatie enzovoorts helemaal niet op voor accountancy/controlling binnen het bedrijfsleven. Als er zakelijke beroepsvelden zijn waar men zeer nuchter is dan zijn deze twee het wel.
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Referentie nachecken bij oud-werkgever: is kritisch over mij, advies gevraagd bloemje Loopbaanvragen 8 17 december 2010 14:44
Advies gevraagd Mo. Sollicitatiebrief en cv 5 5 februari 2009 13:52
Sollicitatiebrief medewerker inkoop: advies gevraagd vlinder12 Sollicitatiebrief en cv 7 9 augustus 2008 11:39
brief HR adviseur": advies gevraagd boschje Sollicitatiebrief en cv 0 2 mei 2008 20:52
advies gevraagd open sollicitatie intern begeleider Verwijderd account Sollicitatiebrief en cv 2 5 juli 2006 09:09


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 03:39.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon