Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 20 januari 2011, 09:09
Niet geregistreerd
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard feedback gevraagd op sollicitatie bij de politie niveau 4

"hoger" niveau betekent LEF.
Laat dit zien door te bellen en te vragen aan wie je de brief mag richten. Is lef en persoonlijk, wordt gewaardeerd! Dat dus voor het begin.
Afhankelijk van wie je aan de telefoon krijgt, kun je ok heel open vragen of ze de vacature willen toelichten (ik lees wat je zoekt, maar kun je ook toelichten wie je zoekt?). De antwoorden kun je gebruiken in je brief (je verwijst er naar in je inleiding en kunt het ook gebruiken bij het persoonlijk maken van jouw brief)

Eind: basiseisen. Fijn, maar dat zullen waarschijnlijk meer mensen doen. Wat heb je extra? Beschrijf dat (of heb je dat gedaan, maar lees ik dat er niet uit, omdat ik de basiseisen niet ken?)

Rest van de brief vind ik moeilijker te boordelen, omdat ik de vacature niet ken

Heb je hier wat aan? Succes!
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Hulp gevraagd bij controle sollicitatie vacature medewerker regie en beleid zinazina Sollicitatiebrief en cv 0 28 september 2009 10:11
Feedback gevraagd open sollicitatie plotiemoos Sollicitatiebrief en cv 4 11 mei 2009 09:40
hulp gevraagd voor mijn sollicitatie bij de Hema monique16 Sollicitatiebrief en cv 1 14 oktober 2007 21:52
open sollicitatie juridisch assistent feedback gevraagd kleine_rood Sollicitatiebrief en cv 4 10 oktober 2007 13:50


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 08:12.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon