Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Opleiding kiezen en volgen
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #4  
Oud 22 februari 2011, 14:36
Tamtam Tamtam is offline
Lid
 
Geregistreerd: 21 februari 2011
Berichten: 5
Tamtam is on a distinguished road
Standaard

Hoi hoi,

Ik laat mij nog even horen.

Ik heb op de website van NCOI gekeken. Toegepaste psychologie werd daar niet aangeboden. Wel een eenjarige basisopleiding op HBO niveau. Dat is helaas niet voldoende voor mij, daar ik een bachelor wil halen en hiermee, hoop ik, wel in die richting aan het werk kan. Met die eenjarige opleiding kon dat niet. Dat was slechts een 'startkwalificatie'. De andere verwante opleidingen spraken mij niet aan.

Ik ben via internet ook nog aan de opleiding MWD (Maatschappelijk Werk en Dienstverlening) gekomen. Deze opleiding sprak mij wel heel erg aan en werd ook in deeltijd aangeboden voor de duur van 4 jaar. Dus een volledig Bachelordiploma, waar ik mee uit de voeten kan.
Ik zou hem zelfs in deeltijd aan de hogeschool van Arnhem Nijmegen kunnen volgen en heb de open dagen die worden gegeven al in mijn agenda gezet.
Ik hoop hiermee al concreet een goede stap in de richting te hebben gezet.

Als jullie hierover reacties, feedback en opmerkingen hebben, hoor ik het graag! Je komt toch sneller tot een besluit met ideeën van meerdere personen.

Groetjes, Tamara
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Hoe krijg ik mijn studiegedrag weer op de rails? ihbaars Loopbaanvragen 10 20 mei 2011 18:29
De Twijfelaar twijfelde vertwijfeld (studievraag en carrièrekeus) De Denker Opleiding kiezen en volgen 7 12 januari 2010 15:04
sollicitatiebrief verkoopmedewerker Graag commentaar Cindyy Sollicitatiebrief en cv 7 15 augustus 2009 11:38
Geen perspectief Daan2 Loopbaanvragen 10 8 januari 2009 14:30
Hoe mail je een sollicitatiebrief en cv nicky1983 Sollicitatiebrief en cv 9 14 juli 2006 10:34


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 13:50.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon