Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Je competenties ontwikkelen
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #21  
Oud 9 juni 2011, 09:42
LuckyBet LuckyBet is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 12 januari 2010
Berichten: 199
LuckyBet is on a distinguished road
Standaard

Gisteren middag mijn leidinggevende aangesproken. Omdat ik bij mijn e-mail ook de twee verslagen had geplakt die ik voor mijn opleiding aan het afronden ben, had hij niet de tekst in mijn mail gelezen.
In eerste instantie had hij geen idee waar ik het over had, hij was al weer vergeten dat ik aan competenties moet werken. Hoewel ik hem daar dus in november over heb verteld en toen hebben we om de tafel gezeten om er over te praten. En laatste deed mijn coach een voorstel m.b.t. een presentatie en dat voorstel schoot mijn baas gelijk af. Ik vraag me af waarom toen niet het kwartje is gevallen dat ik inderdaad aan competenties dien te werken. Ik heb hem gisteren dus weer het overzicht met de competenties gegeven. Zijn eerste reactie was dat het simpeler zou zijn nog wat meer tentamens te doen, maar dat had ik zelf ook al bedacht en zo'n opmerking heb ik niets aan. Hij zei dat ik toch wel kan beginnen met het aantonen van mijn employabiliteit. Leuk, maar ik hoop toch dat hij mij straks gaat helpen met die aspecten die (nog) lastiger zijn aan te tonen.
Helaas werden we onderbroken en even later moest hij dringend met iets anders aan de slag. Ik ben toen naar huis gegaan, want mijn dag zat er op. Vandaag is hij op reis en ik zie hem niet meer voor het weekend.
Nou heeft niemand van mijn opleiding iets verteld over hoe je een portfolio bouwt, wat je daar precies in moet zetten. Dus ik heb daar niet veel beeld van. Heeft iemand tips en tricks hoe ik mijn employabiliteit het beste in beeld kan brengen?
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Stelling: Mijn universitaire studie staat slecht op mijn cv Severn Sollicitatiebrief en cv 2 15 november 2010 20:59
ICT-opleiding op hbo-niveau? Remco Opleiding kiezen en volgen 41 4 oktober 2010 12:54
Help! Ik weet niet meer wat ik wil san2307 Loopbaanvragen 7 9 augustus 2010 16:46
30-plussers die deeltijd hbo studie communicatie volgen Sammy Opleiding kiezen en volgen 1 7 februari 2010 14:57
HBO opleiding kiezen Zeepsop Opleiding kiezen en volgen 18 1 september 2009 14:04


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 20:43.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon