Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #6  
Oud 10 juli 2012, 19:56
RichWes RichWes is offline
Seniorlid
 
Geregistreerd: 21 november 2011
Berichten: 89
RichWes is on a distinguished road
Stuur een bericht via Skype™ naar RichWes
Thumbs down

Hey Desiree,

Een paar zaken die mij aan je brief opvielen:

- Datumnotatie volgens de Nederlandse regels is eerst de PLAATS dan een komma en dan de datum (precies andersom dus ).
- Na betreft en de dubele punt, moet GEEN hoofdletter worden geplaatst en de betreftregel moet ook niet eindigen op een punt (dit laatste had je al goed gedaan ).
- Tussen 'betreft' en 'geachte' moeten verplicht TWEE regels wit (drie keer enter).
- Na 'Geachte heer' moet enkel de achternaam worden geschreven dus geen voornaam of diens initiaal/initialen. De aanhef moet eindigen met een kommma (volgens de Belgische standaard voor een zakelijke brief [BIN], moet er trouwens GEEN komma worden geplaatst. Hier in Nederland is dit WEL standaard).
- 'cv' moet in kleine letters, zonder punten worden geschreven wanneer je de afkorting wil gebruiken. Persoonlijk vind ik het altijd mooier om gewoon volluit 'curriculum vitae' in je brief te schrijven. Bij de verwijzing naar je bijlage is dit zelfs verplicht.
- Ik zou geen foto toevoegen. Er is altijd heel veel discussie over of dit nou wel of niet een goed idee is. Persoonlijk vind ik het geen goed idee en deze opvatting wordt nog altijd gedeeld door een meerderheid van de werkgevers/recruiters. Je zou bijvoorbeeld wel een Linkedin-profiel kunnen aanmaken, daar kan je dan een foto opzetten en in je cv vervolgens een link plaatsen naar dat Linkedin-profiel.
- Qua inhoud mis ik in je brief waarom je juist bij dit bedrijf wil gaan werken. Verder zou ik concreet je werkervaring benoemen. Dus niet: "diverse bedrijven met verschillende functies (...). De ervaring die IK hier opdeed sluit naadloos aan bij de functie-eisen uit uw vacature." Dit is veels te onduidelijk! Door welke werkervaring heb jij welke vaardigheden verworven/ontwikkeld, waardoor je nu aan gestelde functie-eisen voldoet? Dat is wat dat bedrijf wil weten!
- Dat 'verantwoordelijk erg ontwikkeld' (derde alinea) leest niet! In de andere reactie die je kreeg, werd dit ook al gezegd. Zoals het er nu staat klopt het niet en is bovendien te onduidelijk. Ik zou er van maken: "Als eigenaar van een paard heb ik een grote mate van verantwoordelijksheidsgevoel."

Mogelijk heb je iets aan mijn feedback. Succes!

Groet,


Richard
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Sollicitatiebrief receptioniste Ross Sollicitatiebrief en cv 6 3 juni 2012 14:38
Sollicitatiebrief receptioniste Ross Sollicitatiebrief en cv 3 2 juni 2012 13:52
Sollicitatiebrief receptioniste hotel checken Daan1 Sollicitatiebrief en cv 0 15 september 2009 13:25
Sollicitatiebrief receptioniste hotel denise Sollicitatiebrief en cv 2 27 april 2009 22:46
Sollicitatiebrief voor receptioniste, zeer graag een reactie merelflorence Sollicitatiebrief en cv 5 22 april 2007 14:14


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 06:11.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon