Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 14 december 2014, 22:01
elifecoach elifecoach is offline
Lid
 
Geregistreerd: 22 januari 2010
Berichten: 18
elifecoach is on a distinguished road
Question Laatste versie?!

Mijn aangepaste versie ik denk dat dit hem gaat worden...
Graag controleren op spellingfouten

Betreft: stage.
Plaats, datum,
Geachte mevrouw x,

Assertief, energiek en besluitvaardig is de kern van mijn persoonlijkheid. Via mijn jobcoach heb ik begrepen dat uw organisatie open staat voor stagiaires. Omdat uw organisatie: 1. professioneel is ingericht, 2. de begeleiding minimaal en 3. de stage pro bono is. Met als eindresultaat een stagerapport van mijn opleiding kwaliteitsmanagement over uw afdeling “kwaliteitsbewaking voeding”. Het gaat om de periode van februari tot en met mei 2015. Ik zal 6 tot 12 uur per week aanwezig zijn.

Voeding word steeds slimmer. Nanotechnologie is vergevorderd, succes verhalen bij herstellende patiënten en kwaliteitsbewaking bij productie dragen hieraan bij. Echter het is nog een controversieel onderwerp want, de zorgverzekeraars weigeren vergoeding en RADAR besteedden er aandacht aan. Ondanks dat is het een gat in de markt. Dit heeft mij in positieve zin beďnvloed en ik ben hierdoor nog enthousiaster en gemotiveerder geworden. Ik ben zeer geďnteresseerd in welke kwaliteitsexperts uw organisatie beďnvloed hebben en of hun theorieën geďmplementeerd zijn. Hetgeen de reden is waarom ik graag onderzoek zou willen doen naar eventuele verbeteringen van het kwaliteitssysteem.

Ik til hiermee het team naar een hoger niveau. Omdat ik graag mijn theorie in praktijk wil brengen. Uit de Belbin-test blijkt dat ik daarvoor uitstekend geschikt ben. Ik ben een brononderzoeker en zorgdrager die enthousiast, communicatief, nauwkeurig, zorgvuldig is, de kwaliteit bewaakt en zorgt dat de dingen op tijd gebeuren. Tevens zit ondernemen in mijn bloed en ben ik een ex-ondernemer van mijn bedrijf “Headdress-Coaching”.

Ter ondersteuning heb ik mijn curriculum vitae toegevoegd. Het visualiseert mijn persoonlijkheid en onderbouwd de testresultaten van mijn vaardigheden, competenties, waarden en kwaliteiten. Communicatie bestaat voor 70% uit lichaamstaal en 30% uit tekst. Ik wil graag de overige 70% in een persoonlijk gesprek toelichten en vind dat ik ondanks mijn leeftijd deze kans verdien!
Met citaat reageren
  #2  
Oud 15 december 2014, 18:12
elifecoach elifecoach is offline
Lid
 
Geregistreerd: 22 januari 2010
Berichten: 18
elifecoach is on a distinguished road
Question Middels vele feedback via mail deze versie! Bedankt

Betreft: stage.
Plaats, datum,
Geachte mevrouw <naam>,

Via mijn werkcoach Mvr. <naam> heb ik begrepen dat uw <organisatie> open staat voor stagiaires. Ik ben stagiair (pro-bono) kwaliteitsmanagement op een deeltijdopleiding. Mijn opdracht is een onderwerp te vinden voor mijn scriptie en ik denk dat uw afdeling “kwaliteitsbewaking voeding” perfect aansluit op mijn hypothese(n) en ondezoeksvragen. Deze wil ik graag in overleg met uw afdelingshoofd bepalen. Mijn scriptie zal dan ingaan op de onderzoeksvragen en hypothese(n). Het gaat om de periode van februari tot en met mei 2015. Ik kan 6 tot 12 uur per week aanwezig zijn.

Uw organisatie spreek me aan omdat de reisafstand kort is, ik geďnteresseerd ben in voeding en affiniteit heb met voeding combinatie met kwaliteit ((melk)poeder in China ). Mijn broer heeft namelijk francices gehad onder de naam <naam>. Daar heb ik ervaring opgedaan met de voedselveiligheid en -kwaliteit (HACCP). Tevens ben ik ook ondernemer geweest in de vorm van lifecoach bij <naam bedrijf>. Zoals u ziet zit het ondernemen in ons bloed, want mijn ouders warren ook jarenlang ondernemers. In hun bedrijf heb ik mijn basis ontwikkeld van mijn improvisatievermogen en klantgericht werken.

Met mijn theoretische kennis van kwaliteitsmanagement en met mijn ervaring in de voedingssector hoop ik een positieve bijdrage te leveren aan uw team op de afdeling “kwaliteitsbewaking voeding”. Ik denk bijvoorbeeld aan het onderzoeken van de relatie tussen uw afdeling “kwaliteitsbewaking voeding” en welke invloed de kwaliteitsexperts hebben op de organisatie- en productieprocessen. De samenwerking met uw kwaliteitsteam en mijn praktische ervaring kan ik dan bijvoorbeeld reflecteren in mijn scriptie. Uit mijn Belbin test blijkt dat ik een brononderzoeker en zorgdrager ben die enthousiast, communicatief, nauwkeurig en zorgvuldig is, de kwaliteit bewaakt en zorgt dat de dingen op tijd gebeuren.

Voor nadere gedetailleerde informatie verwijs ik naar mijn curriculum vitae. Ik hoop dat u mij zult uitnodigen voor een persoonlijk gesprek, om de mogelijkheden en eventueel een samenwerking verder te bespreken. Mocht u vooraf vragen hebben dan kunt u uiteraard contact opnemen met mij of mijn werkcoach Mvr. <naam>.

Met vriendelijke groet,
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Labels
afstudeerstage, ict, stage, voeding


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Open sollicitatiebrieven nutteloos? Zonnig Sollicitatiebrief en cv 12 13 juni 2013 19:46
Vragen over loopbaan + writer's block bij schrijven brieven janneke123 Loopbaanvragen 8 5 september 2012 21:27
Interne sollicitatiebrief schrijven voor functie binnen hetzelfde team Verwijderd acccount Sollicitatiebrief en cv 2 4 juni 2009 11:29


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 11:19.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon