Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 7 maart 2007, 12:59
Niet geregistreerd
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Hoe verkoop ik mezelf beter?! - Sollicitatie Administratief Medewerker

Kwam hier toevallig terecht. Even korte reactie. Net als degene die voor mij reageerde denk ik dat je voldoende kwaliteiten hebt en dat je bovendien gemotiveerd bent. Denk ook dat je het wat positiever moet formuleren. Zo zeg je bijvoorbeeld dat je een achtergrond hebt in het toerisme, maar dat je ontdekte dat je weinig affiniteit hebt met die sector. Je kan volgens mij beter zeggen dat je ontdekte dat je m.n. de daarmee gepaard gaande administratieve werkzaamheden erg leuk vond. Dat klinkt een stuk positiever. Vervolgens geef je aan dat je daarom die stap naar die baan bij studentenadminstratie hebt gemaakt, maar dat dat toch niet helemaal is wat jij je ervan voorstelde, omdat je minder aan jouw adminstratieve werkzaamheden toekomt dan je zou willen. Ik zou niet teveel uitweiden over de redenen. In ieder geval die redenen wat minder negatief formuleren. Het lijkt er nu beetje op dat je helemaal niet wil worden gestoord, verandering schuwt, en dat die doorgroei mogelijkheid een beetje veel van het goede is. Terwijl veel werkgevers graag willen dat je flexibel en ambitieus bent. Ik zou me vervolgens richten op jouw adminstratieve kwaliteiten, het feit dat je erg gemotiveerd bent op dat gebied. Dat je misschien niet over alle vakkennis beschikt, maar dat je ervan overtuigd bent dat je die je snel eigen zal maken. (heb je in het verleden natuurlijk ook al gedaan)

Succes
Met citaat reageren
  #2  
Oud 8 maart 2007, 17:47
Rens Rens is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 28 november 2006
Berichten: 985
Rens is on a distinguished road
Standaard Re: Hoe verkoop ik mezelf beter?! - Sollicitatie Administratief Medewerker

Hoi

Helemaal eens. Toe ik jouw brief las kreeg ik een apart gevoel. Het gevoel van deze persoon zit niet lekker in z'n vel en dat wordt ook nog eens bij de nieuwe werkgever gemeld. Hoe zal er over ons gesproken worden als ook hier het werk niet als verwacht is.

Dus:
Zet in je brief je positieve bijdrage voor je nieuwe werkgever. In het gesprek, je bent dan al 1 ronde verder en heb je al wat credits gescoord, kun je wat dieper ingaan op het feit dat je zoekende bent geweest. Trouwens, ik heb ook een carričreswitch achter de rug en heb het ook op deze manier gebracht.

Succes ermee.
Rens
__________________
Rens
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Sollicitatie administratief medewerker Angel70 Sollicitatiebrief en cv 3 10 februari 2007 12:54
Sollicitatiebrief Administratief medewerker Patr1c1a Sollicitatiebrief en cv 5 13 december 2006 17:05
Sollicitatiebrief administratief medewerker radja Sollicitatiebrief en cv 2 1 november 2006 18:15
Sollicitatiebrief administratief medewerker Gerda Sollicitatiebrief en cv 0 18 oktober 2006 13:44
Openingszin Sollicitatie Administratief medewerker P&O Pietje Sollicitatiebrief en cv 3 10 april 2006 11:06


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 23:34.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon