Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 26 maart 2007, 20:58
pepesan pepesan is offline
Lid
 
Geregistreerd: 7 januari 2007
Berichten: 22
pepesan is on a distinguished road
Cool Re: Sollicitatiebrief Parttime werk in bediening

Ik denk dat je hebt geprobeerd zoveel mogelijk informatie in de brief te verwerken om hem wat langer te maken. Dat is helemaal niet nodig. Beter vermeld je die extra informatie in de c.v, zoals iemand hierboven al had genoemd.
Ik zou het misschien zo zeggen:


Geachte heer/mevrouw,

Op het ogenblik volg ik nog elke dag lessen aan de XXX school in XXX. Ik verwacht in mei dit jaar examen te doen.

In de zondagskrant van 25 maart zag ik uw advertentie waarin u zowel parttime als fulltime medewerkers vraagt voor de bediening in uw nieuw te openen restaurant. Omdat dit goed te combineren zou zijn met school kom ik graag in aanmerking als parttime medewerker.

Afgelopen zomer ben ik als vakantiekracht werkzaam geweest bij McDonalds XXX (noem hier filiaal) Ik heb dus al ervaring met werkzaamheden zoals bestellingen opnemen, kassabediening en voorraden aanvullen, die ik bij u in uw restaurant zou kunnen toepassen.

Ik hoop dat uw interesse is gewekt ......
etc. etc.


Het is maar een voorbeeld. Ik zou het niet letterlijk overnemen want het is natuurlijk wel ouwe wijventaal, dat past niet bij je leeftijd.
Met citaat reageren
  #2  
Oud 26 maart 2007, 23:17
Niet geregistreerd
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Sollicitatiebrief Parttime werk in bediening

Pepesan, ik vind dat toch wel een beetje saai hoor.:-) Neem aan dat werkgever graag wat enthousiaster/gemotiveerder personeel heeft.
Met citaat reageren
  #3  
Oud 29 maart 2007, 13:07
pepesan pepesan is offline
Lid
 
Geregistreerd: 7 januari 2007
Berichten: 22
pepesan is on a distinguished road
Standaard Re: Sollicitatiebrief Parttime werk in bediening

Iemand die een nieuw restaurant gaat beginnen zal zich zeker in het begin eerder bezighouden met wat een extra kracht kost dan met wat iemand drijft om in de bediening te gaan werken, denk je niet?
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Sollicitatiebrief welzijnswerker star Sollicitatiebrief en cv 3 27 december 2011 13:23
Sollicitatiebrief medewerker begeleiding huishoudelijke dienst UMCG suleika Sollicitatiebrief en cv 0 21 maart 2007 12:59
Sollicitatiebrief en cv Persoonlijke begeleider B thuiszorg Dana Sollicitatiebrief en cv 1 4 januari 2007 14:11
sollicitatiebrief bediening mikeypikey Sollicitatiebrief en cv 4 24 november 2006 16:28
Graag reactie op Sollicitatiebrief parttime admistratief medewerker motor_girly Sollicitatiebrief en cv 3 27 augustus 2006 00:14


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 16:32.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon