Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carričretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #8  
Oud 30 juli 2007, 16:20
Zomer
Gast
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Sollicitatie intakeconsulent: wie wil even kijken??

Hoi,

iedereen alvast bedankt voor de tips! Hieronder is de aangepaste brief. Zou iemand er aub nog een keertje een kritische blik op willen werpen.
bedankt!

groetjes Zomer

__________________________________________________ ___________



Geadresseerde

Amsterdam, 30 juli 2007

Betreft: vacature intakeconsulent, vestiging Haarlem


Geachte heer S.,

Op de website van *** las ik dat u op zoek bent naar een intakeconsulent. Door middel van deze brief wil ik hier graag op reageren.

Onlangs ben ik afgestudeerd aan de lerarenopleiding geschiedenis. Bij mijn laatste baan als inburgeringsdocent vond ik het werken met mensen uit verschillende landen en culturen erg interessant. Het gaf me veel voldoening om ze te begeleiden en vooruit te helpen in de maatschappij. Bovendien hoorde ik regelmatig goede verhalen over ***, van enthousiaste cursisten die via uw bedrijf werk hadden gevonden. Daarom was ik erg blij om te lezen dat uw bedrijf op zoek is naar een intakeconsulent. Het lijkt me fantastisch om bij een bedrijf te werken waarin mensen gestimuleerd worden het beste uit zichzelf te halen. Ik ben van mening dat mensen via deze functie begeleiden, een waardevolle bijdrage is aan de maatschappij.

Hoewel ik een opleiding tot docent afgerond heb, liggen mijn ambities niet in het onderwijs. Het is erg leuk om les te geven, maar het werken met individuele personen spreekt mij meer aan. Aandacht voor talenten en kwaliteiten van het individu en dit verbinden aan de behoeften van de maatschappij is iets wat ik erg belangrijk vind en wat duidelijk naar voren komt in de visie van uw bedrijf.

In mijn werk als docent waren sociale en communicatieve vaardigheden onontbeerlijk. Ik heb hier veel geleerd over het begeleiden en activeren van mensen uit diverse culturen en met verschillende achtergronden. Met mijn enthousiasme, gestructureerdheid en leergierigheid kan ik een goede bijdrage leveren aan de doelstellingen van uw organisatie.

Voor een overzicht van mijn ervaring en opleiding, verwijs ik u graag naar mijn bijgevoegde curriculum vitae. Het lijkt me erg leuk om bij *** als intakeconsulent te werken. Ik kom daarom graag in een persoonlijk gesprek een toelichting geven op mijn sollicitatie.

Met vriendelijke groeten,

Zomer

Mijn adres

Bijlage: curriculum vitae
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Wie wil er even naar mijn open sollicitatie kijken? Joyce Sollicitatiebrief en cv 3 15 september 2008 15:01
wie wil naar mijn open sollicitatiebrief kijken? girl1984 Sollicitatiebrief en cv 5 15 december 2007 15:16
Sollicitatie bij bank, wil iemand er naar kijken manoncornelissen Sollicitatiebrief en cv 2 23 augustus 2006 17:46
Wie wil me helpen mijn sollicitatiebrief te controleren op spelfouten en dergelijke? karink22 Sollicitatiebrief en cv 3 18 april 2006 14:53
Wie wil even kijken of ik het zo kan versturen! celine Sollicitatiebrief en cv 2 23 maart 2006 12:10


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 08:02.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carričretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon