Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Sollicitatiebrief en cv
FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 14 december 2011, 15:45
Miepke Miepke is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 14 december 2011
Berichten: 2
Miepke is on a distinguished road
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hermann Bekijk bericht
Met veel interesse heb ik uw vacature waarin u aangeeft op zoek te zijn naar een administratief medewerker gelezen. Gezien de inhoud van de functie stel ik mijzelf graag voor deze functie beschikbaar.
2 keer het woord functie in 1 zin, je kan die 2e gerust weglaten zodat het iets wordt in de trant van: Gezien de inhoud van de functie die mij aanspreekt stel ik mij graag beschikbaar. wat spreekt je aan uit die inhoud? en waarom dit bedrijf? ietsje specifieker mag je denk ik wel zijn Ik beschik niet over een administratieve opleiding en heb ook niet veel ervaring als administrateur. Uit mijn stage weet ik dat ik iemand ben die met veel enthousiasme en gedrevenheid zijn taken oppakt. De enige werkervaring die ik heb opgedaan was dat tijdens mijn stage. Tijdens mijn stage bij gemeente Xxx heb ik me bezig gehouden met inboeken, coderen en archiveren van aanvraagformulieren. Verder heb ik me bezig gehouden met archiveren en heb ik diverse ondersteunende werkzaamheden op de administratie verricht.[/I][/I]Ik ben mij ervan bewust dat ik misschien niet over de gewenste ervaring beschik voor de functie van administrateur. Daar staat echter tegenover dat ik genoeg ambitie en kwaliteiten bezit om van mijn carrière bij Xxx Bouw bv een succes te maken. Daarvan zou ik u graag in een persoonlijk gesprek willen overtuigen.
Je bent iets te negatief over jezelf, je vermeldt 2 keer dat je niet over de juiste papieren en ervaring beschikt maar zo verkoop je jezelf niet. Probeer dat om te buigen naar een positiever stukje tekst. Ze halen uit je cv welke vooropleiding je genoten hebt. Ik zou het hooguit 1 keer benoemen en vooral benadrukken welke kwaliteiten je wel hebt! Want daar wil je tenslotte op aangenomen worden.
(Sorry als mijn tekst er rommelig uitziet, ik ben niet erg handig met html e.d.)
Ik ben geen expert maar wie weet kun je iets met deze tips, succes!
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Sollicitatiebrief stage Administratief medewerker, graag commentaar Student1994 Sollicitatiebrief en cv 7 11 oktober 2011 13:13
Sollicitatiebrief administratief medewerker, hulp aub Lady Yuna Sollicitatiebrief en cv 3 14 september 2011 14:13
Sollicitatiebrief administratief medewerker nakijken aub Ewa Sollicitatiebrief en cv 4 19 november 2010 14:03
Sollicitatiebrief Administratief medewerker, graag jullie reactie Marcha Sollicitatiebrief en cv 1 27 oktober 2009 21:53
Sollicitatiebrief Administratief medewerker Patr1c1a Sollicitatiebrief en cv 5 13 december 2006 17:05


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 07:59.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon