Carrièretijger: Home Carrièretijger
Carrièretijger
Carrièretijger

RSS
Ga terug   Carrièretijger Forum > Loopbaanvragen

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #12  
Oud 16 augustus 2006, 10:11
Isabelle's schermafbeelding
Isabelle Isabelle is offline
Seniorlid
 
Geregistreerd: 15 augustus 2005
Berichten: 90
Isabelle is on a distinguished road
Standaard Re: Carrièreswitch in 5 stappen

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rho

Waar ik het meest mee zit is dat wanneer ik dan eventueel mijn diploma behaald heb helemaal geen werkervaring heb. Kijk, als je via school je diploma's haalt, ga je tijdens je studie je stage lopen en zo leg dan je eventuele contacten voor je toekomst vast. En met een beetje geluk kan je ergens makkelijk beginnen voor een bedrijf "ideaal"; je bent jong, ambitieus en makkelijk te kneden voor het vak. Als ik uiteindelijk al mijn diploma's heb, dan zijn we toch bij elkaar 2.5 jaar verder, dan ben ik net 29 of 30. Niet oud, maar wel oud voor iemand die misschien het vak in wilt rollen.

Ik weet als je iets TE graag wilt, het inderdaad blokkeert....

Gr. Rho
Beste Rho,

Hoezo heb je geen ervaring? Je werkt toch al een aantal jaren in die transportwereld? Met die sector heb je veel ervaring. Het is veel makkelijker om binnen dezelfde sector naar een andere functie over te stappen en dan die functie (voor jou dus die commerciële) een tijd te doen en dáárna met een commerciële functie naar een andere sector te gaan, b.v. webdesign.

En dan over dat TE graag willen. Ik denk dat je iets niet gauw TE graag kunt wilen, de valkuil is alleen dat je geen oog meer hebt voor alternatieven die misschien net iets naast jouw directe route naar de vervulling van je droom liggen, maar wel heel goed kunnen zijn. Dus richt je strak op je doel, maar kijk af en toe even opzij.
__________________
Isabelle
Projectleider Carrièretijger

www.helderenwijzer.nl
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:35.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Carrièretijger Copyright © 2004-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon